Jak bude závod probíhat časově?

Závod začne 13.10.2017 ve 12:00. Pro zájemce bude možnost přijet ve čtvrtek večer a přespat do pátku v pokoji s postelemi za 120,-/osoba/noc. Konec je plánován na sobotu 14.10. ve 18:00. Následovat bude afterparty, okolo 21:00 vyhlášení výsledků a přespání do neděle. V neděli je nutno objekt opustit do 11:00.

Kde přesně se Aréna nachází?

Místo konání bychom rádi utajili až do doby těsně před závodem. Nemusíte se bát, že byste pak nesehnali například mapu. Jediné mapy, které bude možno používat, jsou ty, co od nás obdržíte na startu. Pro lepší představu o tom, jak dlouho do Arény pojedete, můžeme prozradit, že se nachází cca 1 hodinu autem od Prahy a cca 3 hodiny autem od Brna. Do těsné blízkosti herního území se lze dopravit i vlakem.

Co vše je v ceně?

V ceně je kompletní zajištění závodu – mapy pro účastníky, materiál na aktivity, teplé jídlo na sobotní večer a také přespání ze soboty na neděli ve čtyřlůžkovém pokoji ve vlastním spacáku a se společnými sprchami a toaletami. Z důvodu, že si na sobotní večer pronajímáme objekt jako celek (včetně jídelny a prostor na uložení materiálu) za sníženou cenu, není možné vrátit část startovného, pokud byste chtěli náhodou odjet už v sobotu večer.

Můžeme odjet už v sobotu večer po závodě?

Možné to je, ale výrazně to nedoporučujeme. Máte v průběhu sobotního večera jedinečnou šanci poznat blíže další outdoorové nadšence, se kterými jste se dosud jen rychle zdravili nebo je vyzývali na souboj. Z předchozí zkušenosti víme, že afterparty po závodě bývá velmi příjemná, takže všem rozhodně doporučujeme setrvat až do nedělního rána.

Jak je závod náročný?

Náročnost závodu záleží zcela na vás a vašem nasazení. Pro outdoorové drsňáky máme připravenou zábavu na celých 30 hodin herního času, výletníkům nabízíme 30 hodin v krásné přírodě, zajímavé aktivity a neomezeně míst k odpočinku.

Co si vzít s sebou? Jak si sbalit věci?

Sbalte se tak, abyste vydrželi 30 hodin v přírodě za jakéhokoli počasí. V případě zájmu bude možnost nechat si druhé zavazadlo na startu v prostoru centrály. Počítejte však s tím, že se s ním setkáte až po skončení závodu. V průběhu závodu není možné do prostor centrály vstupovat (nelze si zde dojít na záchod, nabrat vodu, přečkat noc ani si vzít cokoli z vašeho druhého zavazadla). Auta, kterými přijedete, budou zaparkována v prostoru centrály a platí pro ně stejná pravidla: Vše, co si myslíte, že budete na závod potřebovat, si musíte nést již od začátku závodu s sebou. V mapě budou označena místa, kde si lze dobrat vodu.

Budu mít při závodě HLAD?

Pokud si vezmete dostatek jídla, tak ne. V opačném případě ano.