Kdy: 13. 10. – 15. 10. 2017

Kde: území České Republiky (bude upřesněno těsně před závodem)

Za kolik: 1100,-/osoba, tj. 2200,-/na tým

H.L.A.D. je outdoorový závod s originálním herním systémem pro dvoučlenné týmy. Dvojice mohou a nemusí být smíšené. Závod trvá 30 hodin v kuse, začíná v pátek v poledne a končí v sobotu večer. Závod je volně inspirován trilogií Hladové Hry (Hunger Games, kniha a série filmů). Stejně jako v knize a filmu se budete pohybovat v  náročném terénu rozlehlé přírodní Arény, ve které zvítězíte úspěšným plněním zajímavých aktivit, překonáváním překážek a také interakcí s jinými dvojicemi. Někdy proti nim budete bojovat v různých úkolech, někdy bude zapotřebí se spojit a absolvovat část hry ve čtveřici.

Na rozdíl od knihy a filmů však nepůjde o život. A neočekáváme, že budete mít moc hlad.

Vyzkoušíte si plnění fyzicky i psychicky náročných aktivit, orientaci v krajině, řešení logických úloh i boj o vteřiny. Překážky prověří vaši obratnost, sílu, rychlost i rozum. Strávíte podzimní víkend aktivně v krásné přírodě. Setkáte se s podobnými outdoorovými nadšenci.

H.L.A.D. je hra pro začínající i zkušené závodníky. Lze ji pojmout “na krev”, ale i “na pohodu”. Není to drsná hra o přežití pro vojáky ani nedělní procházka na Kokořín.

Abyste si závod plně vychutnali, doporučujeme podívat se na první (a ideálně i druhý) díl filmu Hunger Games, nebo si přečíst knížku. Neznalost děje a reálií vás ve hře nijak neomezí, ale možná vám uniknou nějaké vtipné a zajímavé prvky legendy, což by byla škoda.